עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

העבודות הכי רווחיות בעולם האופנה

13/07/2017 13:38
אריאל
אופנה, עבודה

עולם האופנה קורא לכם


לפעמים יש תחום מסוים שנראה לנו מאוד מעניין ומאוד מושך אך אנחנו לא מעזים להתקרב אליו אך ורק בגלל דבר אחד: הכסף. אנחנו בטוחים שבאותו מקצוע אין הרבה כסף שמתגלגל ואז אומרים לעצמנו שעם כל האהבה והזיקה לתחום יכול להיות שעדיף להיות רופא או מהנדס. גם אחרי שאנחנו מבינים שיש כסף טוב בתחום אנחנו מרגישים שכדי להשתלב בתעשייה ולהיות טוב, עד שנתחיל להרוויח הרבה יעברו הרבה שנים, אם בכלל נצליח. כזה הוא למשל תחום האופנה, שיש להרבה אנשים זיקה אליו, הרבה אוהבים אותו אך הוא נראה לנו תחום בעייתי. תחום האופנה מכיל כמה עבודות רווחיות ביותר ואולי אחרי שתקראו מעט תשנו את הגישה.


העבודות הכי רווחיות בעולם האופנה 


·      
   אחד המקצועות המרוויחים ביותר במדינת ישראל הוא מעצב/ת שמלות כלה. עיצוב שמלות באופן כללי ועיצוב שמלות כלה הוא אחד מהמקצועות הטובים ביותר בעיקר בגלל תרבות החתונות שיש לנו במדינה. כל אחד ואחת מאתנו היו כבר בכמה וכמה חתונות במהלך חייהם וראו את רמת ההשקעה. הרף עולה ועולה כל הזמן יותר גבוה והתעשייה נהיית חמה מתמיד. עיצוב שמלות כלה הוא תחום שהרבה כסף מתגלגל בו, שמלה להשכרה עולה כמה אלפי שקלים שלא לדבר על קנייה של אחת. ישנן שמלות שוות עשרות אלפי שקלים ואל תדאגו, יש מי שיקנה אותן.

·         מלבד תחום עיצוב השמלות גם תחום עיצוב השיער הוא תחום חשוב מאוד. אי אפשר ללבוש משהו יפה בלי לעצב את השיער בצורה מושלמת ולכן בסלוני כלות ובכל מקום בו ילבישו אתכם ככל הנראה גם יציעו לכם תסרוקת מהודרת. אמנם עיצוב שיער מדבר בעיקר לבנות בגלל שהן עושות יותר שינויים והסכומים שמתגלגלים בתעשיית עיצוב השיער יותר גבוה משמעותית אצל המין הנשי אך גם בנים זוכים לתסרוקות מהודרות. תחום עיצוב השיער רווחי מאוד ולמי שיש מספרה איכותית ומוכרת בעיר כנראה שירוויח לא רע בכלל.

·         אם יש משהו אחד שיכול לגרום גם למישהי רגילה לחלוטין לנצנץ ממש כאילו היא כוכבת פופ זה איפור. אמנם איפור לא הופך אנשים ליותר יפים אך בסופו של דבר הם באמת נראים כאלה, מצטלמים טוב יותר, זוהרים יותר ולמעשה נחשבים יותר. סך הכול איפור הוא חלק בלתי נפרד מכל תעשייה וגם מאפרים ומאפרות בתחום הטלוויזיה, ובתחום האישיים  החשובים מרוויחים לא רע ולא רק מאפרים ומאפרות שקשורים לתעשיית החתונות או לסלוני יופי.


לא רק בעולם


אם נראה לכם שתחום האופנה הוא תחום עשיר מאוד רק בעולם, איפה שנמצא הכסף הגדול בתעשיות הסרטים והמוזיקה, אתם טועים. גם בישראל התחום עשיר מאוד, גם כאן יש אנשים רבים שאוהבים חידושים אופנתיים, תסרוקות, זקוקים לאיפור וכולה. תוסיפו לכך את תרבות החתונות והאירועים ושאנשים אפילו במעמד הביניים רוצים לנצוץ מול כולם, תחום האופנה כאן במדינה הקטנה שלנו חי ובועט מתמיד.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: